Strony

sobota, 17 kwietnia 2010

The Elderberry Fairy KONIEC !

W końcu udało się! Skończona ostatnia wróżka prezentuje się tak:
 

I w zbliżeniu:
 

 

Tutaj z poprzednimi, które na nią czekają:
 
Posted by Picasa

Niestety nie zanosi się, żeby w najbliższym czasie miały zawisnąć w pokoju córeczki bo przez najbliższe 2 tygodnie jestem sama z dziećmi (szanowny małżonek wyjechał na rehabilitację kręgosłupa) w związku z tym wszelkie wypady do sklepu w poszukiwaniu odpowiednich ramek są raczej niemożliwe. Najbliższe tygodnie będą dla mnie wyzwaniem (praca+dzieci+dom+zajecia dodatkowe = sama) - nie spodziewajcie się więc wielu wpisów :(

Zamykając ostatecznie temat poprzedniej notki, to nie doczekałam się niestety żadnego słowa od tej Pani, ale powiem Wam tylko jedno: WIERZĘ W DOBRO! Przykładem niech będzie mój synek. Wyobraźcie sobie, jaka byłam wzruszona kiedy ten 3,5 letni szkrab wrócił w poniedziałek z przedszkola z biało-czerwoną flagą i chwaląc się, że same dzieci robiły flagi i "pani opowiadała bajki o Polsce", na koniec teatralnie (czyt. po dziecięcemu, w sposób przerysowany) przemaszerował jak żołnierz po pokoju po czym stanął na baczność i zaśpiewal I zwrotkę i refren hymnu narodowego. Naprawdę miałam łzy w oczach :)
Są "nauczyciele" i NAUCZYCIELE prawdziwi.

16 komentarzy:

 1. piękne te hafciki.
  racja, nauczyciel nauczycielowi nie równy

  OdpowiedzUsuń
 2. To może w imię wiary w dobro skończysz to szerzenie nienawiści? "Widzisz źdźbło w oku swego brata, a belki w swoim oku nie dostrzegasz"?

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna wróżka!
  Mam rozumieć, że będą tylko trzy?
  Ciekawa jestem jaką dasz im oprawę ;o)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu (Anek-73) w którym miejscu odczułaś nienawiść z mojej strony?! Napisałam tylko, że poczułam się bardzo zraniona Twoimi słowami i napisałam dlaczego. Oczekiwałam, że wyjaśnimy sobie tą sytuację i oczekiwałam zwykłego "przepraszam"... Nie doczekałam się, trudno. Tak jak napisałam w tej notce ostatecznie zamknęłam ten temat. Twój blog usunęłam z listy moich ulubionych, żeby więcej podobne notki mnie nie dotknęły. Wiedz jednak, że nie będę patrzyła w milczeniu, kiedy ktoś depcze po "słabszych".

  To wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne są te wróżki, aż szkoda że nie mam córci, zeby jej takie popełnić do pokoju...mnie niestety pozostają tylko jakies samochody i trupie czaszki :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Wróżkowe trio bardzo piękne. Wczoraj wysłałam kolejnego kota.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wróżki są przepiękne!! Będą prawdziwą ozdobą pokoiku, już nie mogę się doczekać jak pokażesz je oprawione:)

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam te wróżki, od dawna stoją w kolejce do wyszywanie, no ale cóż jak non stop coś nowego w kolejkę się wpycha ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny komplecik !!!!!! Mam podobnie jak Kinia

  OdpowiedzUsuń
 10. Kasiu wróżka jest cudna. Córka będzie miała piękną ścianę :), niech ten Twój mąż szybko wraca żebyś mogła pokazać nam efekt końcowy :).
  Też byłabym dumna z takiego synka :).

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej !
  Wszystkie wróżki C.M. Barker są cudne a Tobie udało się wyszyć aż trzy. Piękne trio zawiśnie na ścianach pokoju Twojej córeczki. A że jeszcze trochę muszą poczekać -nic to. Najważniejsze już za nimi - są wyszyte.
  Pozdrawiam Iza N-P.

  OdpowiedzUsuń
 12. Naprawdę przepiękne! Cieszę się, że doprowadziłaś to śliczne dzieło do końca :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przecudne elfy. Wszystkie bez wyjątku.

  OdpowiedzUsuń
 14. przepiękne są te wróżki. Pomału wciągam kolejne na swoją listę hafciarskich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń