Strony

poniedziałek, 26 października 2009

Różności

Bardzo ciężki mam ostatnio okres.. Żeby za wiele nie myśleć rzuciłam się w wir pracy, stąd moja nieobecność na blogu. Bardzo Wam kochane dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Gdzieś te emocje musiałam skierować, więc na polu robótkowym też coś się zadziało.  Skończyłam wreszcie wierzbową wróżkę dla córki. Zdjęcia dziś niestety nie będzie bo właśnie wyprałam ją.

Mogę powiedzieć, że plan wykonany w ostatniej chwili bo w piątek dostałam wreszcie wrześniowego kotka z naszej zabawy RR.  Biedak mocno spóźniony, a ja nie mogę mu poświęcić tyle czasu ile bym chciala ze względu na pracę. Będę haftować głównie w weekendy, więc nie wiem ile mi z nim zejdzie... W miniony weekend udało mi się zrobić tylko tyle:
 

Muszę się pochwalić, że znów dostałam miłe wyróżnienie od Ani :
Oraz od Beatki :
Bardzo, bardzo Wam dziękuję! To dla mnie naprawę zaszczyt, że zaglądacie do mnie!

Wybaczcie mi, że nie mam teraz weny do typowania kolejnych blogów. Mam ogromne poczucie winy, że nie mam czasu regularnie do Was zaglądać i  zostawiać komentarzy. Wszystkie blogi, które mam w zakładkach są dla mnie wyjątkowe i ubolewam, ze nie starcza mi czasu, żeby codziennie je odwiedzać. Nowa praca, wdrażanie się w zupełnie nowy zakres obowiązków, a po powrocie nadrabianie obowiązków domowych zajmują mi cały wolny czas. Wieczorami nie daję rady nadrobić blogowych zaległości  bo wstaję teraz 5.30, więc żeby jako tako funkcjonować nie zarywam już nocek na hobby....Mam  nadzieję, że z nowym rokiem to się choć trochę zmnieni....
Dziś przegląając na szybko Wasze blogi zapisałam się do mikołajkowej wymianki u Madlinki, oraz do III edycji Haftowanego Secret Pala
Mam nadzieję, że podołam bo w takich wymiankach biorę udzial po raz pierwszy...

Odkryłam również prawdziwą kopalnię smakowitych candy, a wymienię tylko te, którym naprawdę nie mogłam się oprzeć :)
Zajrzyjcie do Alewe,  do Cudaczków - Dziwaczków oraz Arctii !


Posted by Picasa

2 komentarze:

  1. ja kotka wrześniowego jeszcze nie dostałam, oj żeby tak doba była chociaż dwie godzinki dłuższa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana prześlij nam kwestionariusz HSP bo chcemy w niedzielę zrobić losowanie :)

    http://anek73.blox.pl

    OdpowiedzUsuń