Strony

sobota, 16 kwietnia 2016

V. Enginger - Hortensja - odsłona IV

W ubiegłym tygodniu czasu na haftowanie miałam bardzo mało. Tylko hortensja odrobinę urosła, reszta prac leży odłogiem :( Niewiele było wolnych chwil, ale za to każdą przeznaczałam na xxx :)
Nic mnie tak nie odstresowuje jak haftowanie :) Śledzenie wzoru i liczenie krzyżyków najskuteczniej odciąga wszystkie złe myśli ustępując miejsca samym przyjemnym uczuciom :) Ostatnio zweryfikowałam pojęcie "nie mam czasu". Okazuje się, że wiele chwil można "ukraść" :) Bardzo fajnie haftuje się np. w pociągu, w drodze do pracy :) Pół godziny w jedną stronę, pół godziny w drugą... i krzyżyków przybywa. Pewnie w podróży lepiej sprawdziłyby się mniejsze prace i niekoniecznie na Luganie 25 ct, no ale... to się lubi co się ma :P
Oto i ona :)
 

 Niewiele zostało do końca, ale jednak jeszcze trochę... Dalej będę jej poświęcać każdą skradzioną chwilę, bo zielnikowe tulipanki kuszą, oj kuszą i przypominają o sobie takim widokiem:

 
 
 

Zarówno tulipanki, jak i wszystkie pozostałe kwiatki z mojego własnego ogródka na RODOS :)
KOCHAM WIOSNĘ !

5 komentarzy:

 1. Wszystkie kwiatki te na materiale i te w ogródku są piękne:-)U mnie ostatnio dużo pada, a tulipan rozkwitł razie jeden:-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Rosną hortensje, oj rosną :)
  Co do kradzionych chwil - to masz rację - zawsze kilka da się ukraść :) Ja kradnę wieczorami, podczas oglądania z mężem serialów/filmów i zawsze jakiś krzyżyk jest postawiony do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są te hortensje:-)
  Ja też należę do tych osób które kradną każde chwile na robotkowanie:-)

  OdpowiedzUsuń