Strony

wtorek, 11 sierpnia 2009

Prezent od Gulki i moje pierwsze wyróżnienie!

Miałam dzisiaj mnóstwo spraw o załatwienia, z czego niewiele udało mi się załatwić, zmokliśmy z dzieciakami okrutnie bo tatuś zostawił nas na 3 dni  bez samochodu i już nastrój miałam dość podły, aż tu po przyjściu o domu czekała w skrzyneczce koperta, a w niej wygrany prezent w candy u GULKI czyli Pingwinior we własnej osobie :) Jak go wyjełam z torebeczki to micha mi się uśmiechnęła o ucha do ucha bo mówię Wam żadne zdjęcie nie oddaje jego prawdziwej urody, jest cudowny!  Zachwycam się precyzją wykonania i płaczę dlaczego ja tak nie umiem na szydełku (udało mi się zrobić jedynie jakąś krzywą serwetkę :P)  
Dziękuję Ci Gulko ogromnie!
Nie nacieszyłam się długo Pingwiniorem bo zaraz hycnęła go córa i oświadczyła, że ona zawsze o takim marzyła :P
Cóż... następne przesyłki będę chyba otwierać w odosobnieniu bo jak widać konkurentka mi rośnie.

Posted by Picasa
A jak już w końcu usiadłam z kawą przy kompie oddając się  mojemu ulubionemu ostatnio zajęciu w tzw. wolnej chwili czyli przeglądaniu Waszych blogów to szczęka mi opadła kiedy zobaczyłam, że Ania czyli Rossie 5 przyznała mi takie oto wyróżnienie:


Aniu dziękuję Ci z całego serca!

Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie, a wręcz wzruszyłam się tym faktem i łezka się w oku zakręciła zważywszy na to, jaką jestem tu świeżynką. Blog prowadzę niewiele ponad miesiąc, a już tyle osób do mnie zagląda i zostawia przemiłe komentarze a tu jeszcze taki namacalny dowód sympatii :)) I to dlatego właśnie tak mi się oczy spociły :))

Dziękuję Kochani bardzo, że mnie tu odwiedzacie!

Z tego co się zorientowałam, to sama powinnam teraz przekazać to wyróznienie blogom, które cenię... Wybaczcie mi jednak, ale na razie nie jestem w stanie tego zrobić. Tzn. nie potrafię wyróżnić tylko kilku bo czytam Was zachłannie i ciągle odkrywam nowe, ciekawe blogi..
Wszystkie blogi które mam w zakładkach są dla mnie szczególne, ciekawe, inspirujące więc pozwólcie, że wszystkim Wam przekażę to wyróżnienie :)))
Jesteście wyjątkowe!

6 komentarzy:

 1. Pingwin świetny:) wcale sie nie dziwię że córa miała na niego chrapkę;) Cieszę się że tym gestem mogłam Ci sprawić troche radości:) bardzo lubie do Ciebie zaglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. oh jak cudnie ze córce sie spodobał, super wyglada przy torebuni, ucałuj Coreczkę ode mnie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. pingwinek jest super, a do torebki córeczki pasuje idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że mam synka, może mi nie będzie zabawek podbierał :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu chciałam się dowiedzieć czy paczka z kalendarzem kocim dotarła? Co prawda wysłałam dopiero wrzeszłym tygodniu.

  OdpowiedzUsuń