Strony

niedziela, 20 września 2009

Nasze małe święto :)

Dziś był dla nas szczególny dzień bo 3 latka skończył nasz ukochany synek Dominiś :)))
Był tort, byli goście: przyjechały babcie, ciocie, wujkowie - jednym słowem była mała imprezka:)

A mały jubilat wyglądał tak:
(na pierwszym zdjęciu z mamą :)
Posted by Picasa
Imprezka była bardzo udana, jubilat szczęśliwy i zadowolony z prezentów, które choć trochę osłodziły mu smak lekarstw bo od 4 dni siedzimy w domu z infekcją gardła :(

Tylko ja jak zwykle w takich chwilach czułam oprócz szczęścia ten sam ścisk gardła i żołądka co 3 lata temu... Minęło już tyle czasu, ale do końca życia będę pamiętać ten strach, przerażenie, bezsilność, które towarzyszyło mi przy narodzinach Dominika, kiedy po kilku godzinach skurczy porodowych dostałam strasznego krwotoku, tętno dziecka zaczęło zanikać, okazało się, że odkleiło mi się łożysko. Wtedy jak spod ziemi wyrósł cały sztab cudownych lekarzy ze szpitala św. Zofii, biegiem przewieziono mnie na salę operacyjną, skąd po kilku minutach lekarze wybiegli z jakimś zawiniątkiem. Nie zobaczyłam go nawet na chwilę - nie było czasu. Najgorsza była ta noc - najdłuższa noc w moim życiu, kiedy wszystko się ważyło, a ja zagryzając paznokcie do krwi czekałam na jakąkolwiek wiadomość...

DZIĘKUJĘ CI PANIE BOŻE, ŻE MI GO ODDAŁEŚ... WIESZ, ŻE NIE PRZEŻYŁABYM DRUGIEJ STRATY............

5 komentarzy:

 1. współczuję tych przeżyć 3 lata temu, nawet sobie tego nie chcę wyobrażać...
  Wszystkiego najlepszego dla Waszego ślicznego Skarba, dużo zdrówka i 100latek, i niech Go Bóg strzeże!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Dominika:)Współczuję ci tego prez co musiałaś przejść ale najważniejsze że teraz masz przy sobie taki Skarb:) I miło Cię zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo szczęścia dla Dominika i całej rodziny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego dla imiennika mojego Smyka :-* Półtora roku temu też usłyszałam: "to była kwestia godziny...". Porażające przeżycie dla każdej matki, Bogu dzięki, że wszystko jest dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 5. masz ślicznego synka, a tort wyglądał smakowicie :), nie chcę sobie nawet wyobrażać co czuje matka w takiej sytuacji jak Ty 3 lata temu ..., zapraszam do wzięcia udziału w mojej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń