Strony

wtorek, 7 lutego 2017

Wiosenne candy u Kasi :)

Oj, jak wiosennie zrobiło się na blogach :) A to za sprawą Kasi z bloga Krzyżykowe szaleństwo, która z okazji 700 posta postanowiła zorganizować wiosenną rozdawajkę :) 700 post to prawdziwe szaleństwo, więc jest co świętować!

Ja biorę udział i Was też do tego serdecznie namawiam :) Zapisy trwają do 20 marca.

Kasia zażyczyła sobie od uczestników odpowiedzi na 3 pytania:

  1. Na jakiej kanwie najchętniej wyszywasz?
Odkąd poznałam len to wiem już, że nie kupię więcej żadnej kanwy :))) W lnie się po prostu zakochałam!  Ale kanwy mam jeszcze duże zapasy, które muszę wykorzystać :) Lubię kanwę z drobnymi oczkami , czyli 18 lub 20. Lubię Luganę 25 ct i Lindę 27 ct. Nic się u mnie nie zmarnuje :)

2. Jaką muliną najchętniej wyszywasz?
Teraz haftuję tylko DMC. Zaczynałam oczywiście od Ariadny, ale teraz kupuję wyłącznie DMC bo moim zdaniem różnica w jakości  jest ogromna (niestety w cenie też.... :/) Resztki Ariadny i innych mulin, które pozostały mi z początków hafciarskiej pasji staram się wykorzystać w małych pracach, w których sama dobieram kolorki, więc tutaj też nic się nie zmarnuje :)

3. Jakimi technikami oprócz haftu się zajmujesz?
Haft krzyżykowy to zdecydowanie moja największa miłość i chyba żadna inna technika jej nie przebije :) Oprócz haftu, supłam frywolitki, ale jestem ciągle początkująca w tym temacie. Zachwycam się również pracami scrapbookingowymi, czasem robię swoje skromne kartki i chętnie przygarnę wszelkie przydasie...

2 komentarze: