Strony

piątek, 21 kwietnia 2017

Prezenty, prezenty... :)

Ostatkiem sił dzisiaj dodaję ten post. Czasem w pracy tak mi dają w kość, że nie mam siły dosłownie nic. I tak było właśnie w tym poświątecznym tygodniu. Niby tylko 4 dni, ale mam wrażenia jakbym całe spędziła tylko w pracy..  Czuję się jak wypompowana dętka...

Ale kilka zaległych wpisów na blogu ciągle czeka na zmiłowanie, więc  trzeba się wziąć w garść :)
Zacznę od sprawozdania, że "Podałam dalej" zabawę, na którą jakiś czas temu zapisałam się na blogu Nie z Chin. Zasady tej zabawy mówiły, że po otrzymaniu swojego upominku, dla trzech pierwszych zgłoszonych osób miałam przygotować paczki niespodzianki. Udało mi się to zrobić tuż przed świętami :)
Ja obdarowałam: Nulkę z bloga Nulkowe Niteczki - zawartość paczuszki na poniższym zdjęciu :)
Agnieszkę z bloga Twórczy Świat Agniesi - poniżej zawartość paczuszki
oraz Magdę z bloga Hafty Magos - poniżej zawartość paczki 
 
Teraz wypatrujcie kontynuacji tej zabawy u każdej z dziewczyn, bo są one zobowiązane do przygotowania upominku dla 3 pierwszych osób, które się zgłoszą :)

Ja natomiast brałam udział w jeszcze jednej zabawie "Podaj dalej" ogłoszonej przez Karolinę z bloga Bawełniane Niteczki. Swój upominek już dostałam, a kontynuację zabawy ogłosiłam w TYM poście. Na razie zgłosiła się jedna osoba chętna otrzymać ode mnie upominek, więc jest jeszcze jedno miejsce. Jeśli ktoś ma ochotę to serdecznie zapraszam do zostawienia komentarza :)

A na koniec zaproszę Was jeszcze na słodkie cukiereczki U Jasiowej Mamy - zapisy do 23 maja
9 komentarzy:

 1. pięknie obdarowałaś dziewczyny! same cudeńka :)
  pozdrawiam i siły życzę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne paczuszki przygotowałaś!
  Same skarby się w nich znalazły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję pięknie :-) wielką radochę sprawiła mi paczka od Ciebie! Teraz mam tylko nadzieję, że znajdą się osóbki, które zechcą być obdarowane przeze mnie :)Weekend, więc ładuj akumulatory! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie obdarowałaś dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale obdarowałaś dziewczyny :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prezenty przygotowałaś :)
  Życzę byś odpoczęła przez weekend :*

  OdpowiedzUsuń
 7. O matulu ja się dziś dokładnie czuję tak samo zmęczona i wypompowana jak Ty. Nie mam już sił na nic, nawet wszystkie robótki leżą nieruszone, bo nie mam na to sił.
  Pięknie obdarowałaś dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie upominki pomysłowe i piękne a najbardziej cieszę się z mojego! ;-) Dziękuję pięknie za wszystkie cudeńka, które naprawdę mi się podobają:) Dzisiaj ogłosiłam zabawę u siebie:)
  PS. Tak na marginesie, bo właśnie zwróciłam uwagę, nie mam pojęcia jak udało Ci się trafić, w ogóle nie piję kawy, a z czekoladką do picia trafiłaś w dziesiątkę! Uwielbiam! :D

  OdpowiedzUsuń